Ponad 35 lat doświadczenia.

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Slider

ANDRE na targach GrindTec 2022

Międzynarodowe targi technologii szlifowania

W dniach 15 – 18 marca uczestniczyliśmy, jako wystawcy, w jednych z największych targów na świecie, dotyczących technologii szlifowania – targach GrindTec 2022 w Augsburgu, w Niemczech.
To była świetna okazja do zaprezentowania firmy jak i do pokazania na żywo naszych wyrobów.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska. Jesteśmy zadowoleni z rozmów i spotkań z osobami zainteresowanymi wyrobami ANDRE ABRASIVE ARTICLES.  

Jesteśmy solidnym partnerem!

GRAMY UCZCIWIE!

26 listopada 2021 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021 – najdłużej obecnego na polskim rynku programu promującego politykę społecznej odpowiedzialności biznesu i certyfikującego w tym zakresie polskie firmy.
Naszej firmie, w obecnej edycji, przyznano TYTUŁ I CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” 2021.

Lubimy być fair, toteż bardzo nas cieszą ta nagroda.

W tym roku nasza firma w programie bierze udział już po raz szesnasty i jest to jeden z bardzo nielicznych programów, w których uczestniczymy - gdzie faktycznie sprawdzana jest i oceniana szeroko rozumiana etyka i kultura przedsiębiorstwa. Certyfikat „Fair Play” wpływa niewątpliwie na wzmocnienie wizerunku i prestiżu firmy, zwiększa zaufanie zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów.

Nowy zarząd, nowe wyzwania

Nowocześnie, profesjonalnie, zgodnie z wartościami rodzinnymi

Zbliżający się Nowy Rok będzie dla firmy ANDRE prawdopodobnie rokiem zmian. Jedna z nich (najważniejsza) miała miejsce już w tym roku - mowa tu o zmianie zarządu. Informujemy, że po blisko 35 latach swoją działalność w roli prezesa zarządu spółki ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. zakończył Robert Andre. W wyniku skutecznie przeprowadzonego procesu sukcesji utworzony został nowy zarząd, którego prezesem został Robert Andre Junior, natomiast stanowiska wiceprezesów zarządu objęli Anna Andre oraz Tomasz Koziarski.

"Chcemy być firmą coraz bardziej nowoczesną i profesjonalną, a do tego postępującą zgodnie z wartościami, które przez lata zostały wypracowane przez naszego Założyciela (...) Jednocześnie chcemy, żeby nasza firma była miejscem, gdzie w przyjaznej, a wręcz rodzinnej atmosferze powstają profesjonalne i bezpieczne narzędzia ścierne"
- pisze w imieniu zarządu Robert Andre Jr.