Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Slider

Partner na długie lata

W firmie ANDRE pracownicy są dumni z faktu, że narzędzia ścierne ANDRE cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, a marka staje z każdym dniem bardziej rozpoznawalna, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Celem strategicznym firmy Andre jest dostarczanie Klientom wyrobów z najlepszą na rynku relacją jakości do ceny. Rozwój firmy, jak i efektywna kooperacja Andre z Klientami, świadczy o wieloletnich, dobrych, partnerskich relacjach.

Rzetelna i etyczna kooperacja

Firma ANDRE kilkunastokrotnie była wyróżniana i nagradzana za organizację i etykę pracy. Przedsiębiorstwo szczególnie doceniane było jest przez Krajową Izbę Gospodarczą, przyznającą tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W ANDRE kultura ,,fair-play” obowiązuje od początku istnienia firmy, a otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności jej działań.

ANDRE możne także poszczycić się wyróżnieniem „Przejrzysta Firma”, tyczącego się moralności biznesowej nadawane przez Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o., a świadczące o wywiązywaniu się z obowiązku sprawozdań finansowych, wiarygodności i uczciwości finansowej.

Andre ze swej strony deklaruje dołożenie wszelkich starań, aby satysfakcja ze wzajemnej kooperacji dla obu stron była jak największa. Szczegółowe warunki współpracy można znaleźć na stronie www, bliżej zapoznając się  z Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania w firmie,  posiadanymi przez ANDRE certyfikatami i znakami towarowymi, wsparciem technicznym, OWU, itd. 

W razie pytań związanych z produktami ANDRE do dyspozycji są pracownicy Działu Handlowego, zarówno w obszarze bieżącej obsługi logistycznej składanych zamówień, jak i serwisu, a także doradztwa technicznego (TOK) w zakresie prawidłowego doboru narzędzi do określonych zadań technologicznych.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku:

  • Biuro Obsługi Klienta (BOK):
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel. 063 26 26 317, -312, -345;
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży (RKS) wg podziału na regiony:
    063 26 26 337;
  • Dział Technicznej Obsługi Klienta (TOK):
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 063 26 26 349, -365;

ANDRE to polska firma rodzinna, która projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej wielu rodzajów materiałów.

Poznaj bliżej firmę ANDRE

Misja i wizja
Zobacz więcej...
Społeczna odpowiedzialność biznesu
Zobacz więcej...
Nagrody i wyróżnienia
Zobacz więcej...
Historia i teraźniejszość
Zobacz więcej...

Narzędzia ścierne oferowane przez ANDRE cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Dotychczasowy rozwój firmy, jak i efektywna kooperacja ANDRE z Klientami, świadczy o wieloletnich, dobrych, partnerskich relacjach.

Zapraszamy do współpracy z ANDRE

ANDRE ze swej strony deklaruje dołożenie wszelkich starań, aby satysfakcja ze wzajemnej kooperacji była jak największa.
Szczegółowe warunki współpracy można znaleźć na stronie www, bliżej zapoznając się z Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania w firmie, wsparciem technicznym czy OWU. Chcemy też zintersować swoich Klientów możliwością korzystania z rozwiązań B2B.

Zostań dystrybutorem ANDRE
Zobacz więcej...
Ogólne warunki umów
Zobacz więcej...
Profesjonalne wsparcie TOK
Zobacz więcej...
Platforma IZAM
Zobacz więcej...
Uwaga!!! Fałszywe maile!Zobacz więcej...
Piknik zakładowy
Zobacz więcej...
Fabryki w PolsceZobacz więcej...
Certyfikat OSA w ANDRE!Zobacz więcej...
Targi w Berlinie
Zobacz więcej...
GRINDTEC 2022
Zobacz więcej...
ANDRE znów jest FAIR PLAY!
Zobacz więcej...
Sukcesja zakończona sukcesem
Zobacz więcej...
ANDRE na Biegu Warciańskim
Zobacz więcej...
Konferencja SOS w Lublinie
Zobacz więcej...
Innowacyjne spoiwo nowej generacjiZobacz więcej...
ANDRE wspiera lokalnych sportowców
Zobacz więcej...
Kolej na kolej
Zobacz więcej...
Supertwarde - nowy wymiar ściernicyZobacz więcej...
Dobre targi EMO w Hannoverze
Zobacz więcej...
Nowa prasa Maternini już pracuje
Zobacz więcej...
ANDRE w gronie FEPA
Zobacz więcej...
Ściernice ANDRE na ulicach Poznania!
Zobacz więcej...

W firmie ANDRE pracownicy są dumni z faktu, że narzędzia ścierne ANDRE cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, a marka staje z każdym dniem bardziej rozpoznawalna, zarówno w Polsce jak i na świecie. 

Praca i zespół w ANDRE

Ekipa pracownicza to mocny punkt firmy ANDRE. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 220 osób, są to zarówno specjaliści różnych dziedzin – chemicy, inżynierowie, technolodzy, logistycy, handlowcy i pracownicy administracyjni, jak cała grupa wyspecjalizowanych pracowników produkcji.  

Ludzie w ANDRE
Zobacz więcej...
Oferty pracy
Zobacz więcej...

W firmie ANDRE priorytetem jest spełnienie wymagań i oczekiwań jakościowych użytkowników narzędzi ściernych oraz bezpieczne użytkowanie. 

Rozwój poprzez jakość w ANDRE

ANDRE stawia od początku na permanentny rozwój. Dobrze obrazuje to szereg działań firmy m.in. w obszarach nowoczesnego zarządzania zasobami, co widać poprzez Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania, posiadanymi przez ANDRE certyfikatami i znakami towarowymi czy udział w wielu w projektach zwiazanych z funduszami unijnymi. 

Udział w projektach unijnychZobacz więcej...
Certyfikaty i znaki towaroweZobacz więcej...
Aspekty środowiskoweZobacz więcej...
Polityka zintegrowanego systemu zarządzaniaZobacz więcej...

Pobierz i korzystaj!

Zapraszamy do pobierania i korzystania z materiałów ANDRE - kwestionariuszy, formularzy i innych, zawierających więcej szczegółowych informacji odnośnie aktualnej oferty ANDRE.

Andre - know-how i doświadczenie

ANDRE to producent profesjonalnych narzędzi ściernych

ANDRE to polska firma rodzinna, która projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej wielu rodzajów materiałów. Są to zarówno typowe narzędzia ścierne, jak również produkty pod indywidualne zamówienia kontrahentów.

Zobacz więcej

Podkategorie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat leo at tellus aliquam luctus. Vestibulum fringilla quam non lectus viverra consequat. Quisque elementum turpis in leo cursus, vitae vestibulum nibh fringilla. Sed placerat, magna non tempus semper, ante massa fringilla ipsum, sollicitudin ultricies lacus massa sit amet augue.