Ponad 35 lat doświadczenia.

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Slider

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. już od 35 lat produkuje oraz dostarcza narzędzia ścierne uniwersalne i specjalizowane do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania, ostrzenia i przecinania) wielu materiałów, m.in. stali, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium, węglików spiekanych, metali nieżelaznych, ceramiki.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. APLIKACJI (SQL, PowerBI, ETL)

Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni Młodszego Specjalistę ds. aplikacji

Obowiązki:

> rozwijanie i optymalizowanie istniejących raportów SQL,
> aktywny udział we wdrażaniu hurtowni danych,
> projektowanie procesów ETL,
> wspieranie Klienta w procesie migracji do PowerBI z raportów tabelarycznych i tabel przestawnych.

Wymagania rekrutacyjne:

> wykształcenie techniczne/informatyczne lub w trakcie studiów niestacjonarnych kierunek informatyka lub pokrewnych,
> znajomość MSSMS i T-SQL oraz zagadnień związanych z administracją bazami danych,
> dyspozycyjność 8h dziennie,
> umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
> doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań MS Analysis Services/MS PowerBI.

Dodatkowymi atutami będą:

> znajomość środowiska Microsoft Windows Server,
> podstawowa znajomość procesów biznesowych w firmie produkcyjnej,
> doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
> chęć do zdobywania wiedzy i doświadczenia,
> znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

> stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
> pracę w specyficznej branży,
> atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna Lux Med, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez Pracodawcę),
> premie pieniężne za pomysły i usprawnienia,
> bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
> przyjazną atmosferę pracy,
> możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy.

Praca w siedzibie firmy z możliwością pracy w trybie hybrydowym.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. aplikacji (SQL, PowerBI, ETL).”

Dziękujemy za nadsyłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że pracownicy firmy skontaktują się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 63 26 26 375