Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Slider

Firma ANDRE ma opinię dobrego, bezpiecznego pracodawcy, cenionego na lokalnym rynku. Etos firmy opiera się na uczciwym zaangażowaniu w obowiązki i poczuciu odpowiedzialności za siebie, za zespół, za wykonywaną pracę

Firma rodzinna

Szacunek, dobra atmosfera i rodzina

W firmie ANDRE zawsze liczyły się wartości rodzinne, szacunek i zaufanie. 

Od początku działalności zakładu dla Roberta ANDRE ważnym było, aby pracownicy firmy, mimo dynamicznej transformacji jaką przechodziła Polska, mieli stabilność zatrudnienia, a ich rodziny poczucie bezpieczeństwa.  Dzisiaj każdy z nich otrzymuje konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki okolicznościowe i pakiet świadczeń medycznych.

Razem można więcej...

Zgrany zespół to mocny punkt

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 220 osób. Załogę stanowią zarówno specjaliści różnych dziedzin – chemicy, inżynierowie, technolodzy, logistycy, handlowcy i pracownicy administracyjni, jak cała grupa wyspecjalizowanych pracowników produkcji..

W ciągu trzech dekad funkcjonowania firmy społeczność pracownicza stała się zgranym zespołem osób, świadomych i zaangażowanych w misję firmy. Ekipa pracownicza to mocny punkt firmy ANDRE - jest w stanie kreatywnie szukać rozwiązań i podołać złożonym technologicznie zleceniom. Praca w zespole ANDRE daje nie tylko możliwość dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą, ale to autentyczna satysfakcja zawodowa i pożądany team spirit.

Zaangażowanie i oddanie

Emocjonalny związek z firmą

Robert Andre często podkreśla, że firma nie odniosłaby sukcesu, gdyby nie praca niezwykle zaangażowanych i oddanych pracowników, których cechuje emocjonalny związek z przedsiębiorstwem i jego rozwojem.

…] Nie patrzyliśmy na to, kto jakie ma wykształcenie, gdy cement był do wymieszania czy ściany do pomalowania. Szef też pracował fizycznie i był tu z nami przez całe dnie.”

Stanisław Kolasiński, emerytowany pracownik

ANDRE dba o pracowników

Bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze

ANDRE przyznano kilkunastokrotnie tytuł Przedsiębiorstwo "Fair Play", co jest potwierdzeniem rzetelności działań, także motywacją do ciągłego doskonalenia kultury i etyki organizacji firmy.
Są i inne wyróżnienia - ANDRE także otrzymało jedną z nagród w ogólnopolskim konkursie Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej, organizowanym przez Głównego Inspektora Pracy w 2004 roku.

Firma co roku stara się osiągnąć cel, jakim jest zerowy wynik wypadków w pracy. Dział BHP wdraża i egzekwuje zasady bezpieczeństwa w trosce o najważniejsze dobro, jakim jest ludzkie życie, m.in. dlatego w ANDRE stawia się na nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości sprzęt, który poprawia nie tylko komfort, jak również zapewnia bezpieczne warunki pracy. 

W ANDRE masz możliwość rozwijać się zawodowo. W ramach pracy będziesz podnosić swoje kwalifikacje, wiele się nauczysz, na codzień będziesz mogł dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Dołącz do zespołu!

Wyślij swoje CV!

W ANDRE dba się o to aby pracownicy kooperowali jak najlepiej. Dobra atmosfera i wzajemny szacunek w zespole tworzy przestrzeń do osobistego realizowania się także poprzez pracę. To dzięki pracy zarówno całego zespołu jak i indywidualnego zaangażowania każdego pracownika z osobna firma ANDRE jest jednym z liderów w swojej branży. 

ANDRE ABRASIVE ARTICLES oferuje pracownikom:

> stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
> atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna LuxMed, świadczenia z ZFŚS, grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę),
> bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
> przyjazną atmosferę pracy,
> możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy 

Lista ofert pracy w ANDRE

Technolog

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. już od 35 lat produkuje oraz dostarcza narzędzia ścierne uniwersalne i specjalizowane do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania,

Zobacz więcej...

W chwili obecnej brak innych ofert.

Jeśli żywisz przekonanie, że praca w ANDRE może być dla Ciebie okazją na życiową przygodę - wyślij e-mailem krótki list motywacyjny oraz CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkategorie