Slider

MIĘKKIE WŁÓKNINY

ŚCIERNICE LAMELKOWE Z WŁÓKNINY

Ściernice z włókniny ANDRE ABRASIVE ARTICLES są wykorzystywane przy delikatnym gratowaniu krawędzi i polerowaniu form. Wykorzystywane m.in. w pracach przygotowawczych powierzchni pod farby, lakiery itd. Stosowane na szlifierkach kątowych.

Sprasowana włóknina to kompozyt włókien nylonowych, żywicy i materiału ściernego. W ofercie ANDRE miękkie włókniny występują w trzech granulacjach: grubej, średniej i bardzo drobnej.

lamelka.png
WŁÓKNINA - D x H
Przykłady oznaczeń:
WŁÓKNINA - 125x22,23 BARDZO DROBNA MASTER LINE
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Linia rozwiązań pod konkretne zastosowania, spełniająca warunek ekstremalnie wydajnego produktu.

Wykorzystywane do obróbki wykańczającej stali nierdzewnej. Po szlifowaniu tworzy satynową powierzchnię. Delikatne szlifowanie wykańczające.

ŚCIERNICA LAMELKOWA Z WŁÓKNINY

Wymiary [mm]

Charakterystyka

Maksymalna liczba obrotów [rpm]

125 x 22,23

GRUBA

12250

125 x 22,23

ŚREDNIA

12250

125 x 22,23

BARDZO DROBNA

12250

*) Inne wymiary dostępne według indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

IS0 9001:2015

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH