Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Informacje uzupełniające

Pobierz opis [PDF]

OCHRONA OCZU

Jest wiele sposobów ochrony oczu operatora: gogle lub okulary, maski przeciwodpryskowe, osłony zabezpieczające itd., należy przestrzegać przepisów obowiązujących w danym państwie.

DEKLARACJA NIESZKODLIWOŚCI

Dostarczane przez nas narzędzia ścierne nie zagrażają zdrowiu w sensie zasad prawa karnego, zarządzeń i przepisów. Są one wolne od antymonu, ołowiu, kadmu, azbestu oraz nie zawierają wolnego fenolu i wolnego formaldehydu. Nie podlegają one obowiązkowemu znakowaniu przewidzianemu w przepisach o materiałach szkodliwych.

ODPADY NARZĘDZI ŚCIERNYCH

Odpad narzędzi ściernych stanowi własność wytwórcy odpadów, tj. użytkownika narzędzi ściernych, który to zobowiązany jest do postępowania z odpadem w sposób zgodny z zasadami gospodarowania odpadami określonymi w ustawie o odpadach oraz przepisami związanymi.

ZGŁASZANIE REKLAMACJI

W przypadku nie dotrzymania warunków umowy / kontraktu, lub wymagań sformułowanych w zamówieniu klient ma prawo do złożenia reklamacji u producenta albo dostawcy.

W zgłoszeniu reklamacyjnym należy określić:

  1. Typ wymiary charakterystykę techniczną prędkość ściernicy
  2. Numer identyfikacyjny z datą produkcji znajdujący się na wyrobie.
  3. Ilość dostarczoną i ilość reklamowaną
  4. Datę dostawy i numer faktury
  5. Przyczyny / powód reklamacji
  6. Oczekiwania klienta, co do trybu załatwienia reklamacji

Producent zapewnia, że wszystkie reklamacje są rejestrowane, rozpatrywane i załatwione zgodnie z odpowiednią procedurą. O sposobie załatwienia sprawy klient zostaje powiadomiony niezwłocznie po zakończeniu postępowania.