Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Katalog produktów

z_1
1 - Ściernice płaskie; 5 - Ściernice z jednostronnym wybraniem walcowym; 7 - Ściernice z dwustronnym wybraniem walcowym; Ściernice typu 1 niezbrojone i zbrojone pierścieniami stalowymi i/lub siatkami z włókna szklanego oraz w miarę potrzeby wzmocnione strefą z drobnego ziarna, stanowią najliczniejszą grupę narzędzi ściernych ogólnego i specjalnego zastosowania.
z_2

2 - Ściernice pierścieniowe; 37 - Ściernice pierścieniowe z wkładkami gwintowymi; 3701 - Ściernice pierścieniowe z wkładkami gwintowymi, odsadzeniem i nacięciami; 3703 - Ściernice pierścieniowe z wkładkami gwintowymi i odsadzeniem; Ściernice typów 2 oraz 37, 3701 i 3703 przeznaczone są do szlifowania płaskich powierzchni metalowych, betonowych, ...

z_4

4 - Ściernice dwustronnie ścięte; Ściernice typu 4 niezbrojone i zbrojone siatkami z włókna szklanego, dzięki swojej konstrukcji i wklęsłemu kształtowi stalowych kołnierzy oprawy ściernicy zabezpieczone są przed wysunięciem odłamków. Przeznaczone są do zgrubnego szlifowania stali, żeliwa, staliwa, aluminium, brązu itp. materiałów.

walki

18 - Ściernice walcowe z wkładką gwintową; 18R - Ściernice walcowe zaokrąglone z wkładką gwintową; 19 - Ściernice walcowo-stożkowe z wkładką gwintową; 1801 - Ściernice walcowe ze sferyczną częścią roboczą; Ściernice typów: 18, 18R, 19 z wkładką gwintową, tzw „palcowe”, przeznaczone są głównie do zgrubnego i wykańczającego szlifowania otworów i powierzchni ...

z_6

6 - Ściernice garnkowe walcowe; 6001 - Ściernice garnkowe walcowe z wkładką gwintową; 6002 - Ściernice garnkowe walcowe z wkładką gwintową; 6003 - Ściernice garnkowe walcowe z wkładką gwintową; Ściernice typu 6 produkowane są w dwóch wersjach konstrukcyjnych: z otworem przelotowym lub z wkładką gwintową centralną.

z_11

11 - Ściernice garnkowe stożkowe; 1112 - Ściernice garnkowe stożkowe z wkładką gwintową; 1113 - Ściernice garnkowe stożkowe z wkładką gwintową; 1114 - Ściernice garnkowe stożkowe z wkładką gwintową; Ściernice typu 11 produkowane są w różnych wariantach konstrukcyjnych: z otworem przelotowym, z wkładką gwintową w otworze, ze zbrojonym dnem.

z_35

35 - Ściernice tarczowe; 3501 - Ściernice tarczowe z nacięciami; 3504 - Ściernice tarczowe z nacięciami jednostronnie odsadzone; Ściernice mocowane (klejone) do tarczy podtrzymującej przeznaczone do szlifowania płaskich powierzchni. Ściernice typu 3501 oraz typu 3504 przeznaczone typowo do szlifowania lastryko, betonu, kamienia, ceramiki itp. w budownictwie i branży kamieniarskiej.

z_3502

3502 - Ściernice tarczowe z uchwytem szybkomocującym; 3503 - Ściernice tarczowe stożkowe z uchwytem szybkomocującym; 1102 - Ściernice garnkowe stożkowe z uchwytem szybkomocującym; Ściernice typu 3502, 3503 oraz typu 1102 przeznaczone są do szlifowania lastryko, betonu, kamienia, ceramiki itp., a także do regeneracji powierzchni w budownictwie i branży kamieniarskiej.

z_36

36 - Ściernice tarczowe z wkładkami gwintowymi; 3601 - Ściernice tarczowe z wkładkami gwintowymi i perforacją; 3603 - Ściernice tarczowe z wkładkami gwintowymi i wybraniem walcowym od strony mocującej; 3610 - Ściernice tarczowe z wkładkami gwintowymi i nacięciami; 3612 - Ściernice tarczowe z wkładkami gwintowymi i wybraniem walcowym od strony roboczej;

z_27b

27 - Ściernice z obniżonym środkiem do szlifowania; Ściernice typu 27 stanowią liczną i popularną grupę narzędzi ściernych uniwersalnych i specjalnych przeznaczonych do zgrubnego szlifowania różnych materiałów. Stosowane są powszechnie na budowach, w stoczniach, w wytwórniach konstrukcji stalowych, w przemyśle odlewniczym, budowy maszyn, chemicznym i innych, a także w mniejszych warsztatach i gospodarstwach.

z_41

41 - Ściernice płaskie do przecinania;42 - Ściernice z obniżonym środkiem do przecinania; Ściernice typów 41 i 42 stanowią liczną i popularną grupę narzędzi ściernych uniwersalnych i specjalnych przeznaczonych do przecinania różnych materiałów. Stosowane są powszechnie na budowach, w wytwórniach konstrukcji stalowych, w stoczniach, zakładach budowy maszyn, w hutach, w przemyśle odlewniczym, ...

typ-41-niezbrojone

41 – ściernice niezbrojone do przecinania; Ściernice niezbrojone typu 41 stanowią odrębną grupę narzędzi ściernych przeznaczonych do przecinania różnych materiałów. Ściernice tego typu najczęściej wykorzystywane są na szlifierkach/przecinarkach CNC.

z_trzpien

5210 - Ściernice trzpieniowe walcowe; 5201 - Ściernice trzpieniowe płaskie ze stożkowym wzmocnieniem; Ściernice trzpieniowe przeznaczone są do szlifowania ręcznego. Stosowane są na szlifierkach ręcznych prostych pneumatycznych i elektrycznych do obróbki przedmiotów z żeliwa, stali, staliwa.

z_segmenty

Segmenty ścierne i osełki ze spoiwem żywicznym; Segmenty ścierne proste i kształtowe przeznaczone są do zgrubnego i wykańczającego szlifowania powierzchni płaskich przedmiotów wykonanych ze stali twardych i miękkich, żeliwa, staliwa, metali kolorowych, betonu, lastryka, kamieni.

c_1

1 - Ściernice płaskie; ; 2 - Ściernice pierścieniowe; ; 5 - Ściernice z jednostronnym wybraniem walcowym; 7 - Ściernice z dwustronnym wybraniem walcowym; Ściernice płaskie ze spoiwem ceramicznym stanowią najliczniejszą grupę narzędzi ściernych uniwersalnych i specjalnych.

c_6

6 - Ściernice garnkowe walcowe; Ściernice garnkowe ze spoiwem ceramicznym przeznaczone są do szlifowania powierzchni płaskich i kształtowych. Pracują czołem. Najczęściej służą do szlifowania płaszczyzn i ostrzenia narzędzi skrawających, np. szlifowanie noży gilotynowych, noży krążkowych, ostrzenie frezów.