Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Krążki fibrowe

Pliki

Krążki fibrowe przeznaczone są do uniwersalnych zastosowań szlifierskich - począwszy od zdzierania naddatków, rdzy i zadziorów poprzez obróbkę spawów, a skończywszy na obróbce precyzyjnej i wygładzaniu powierzchni. W zależności od rodzaju ziarna ściernego krążki fibrowe przeznaczone są do obróbki różnych materiałów.

Elastyczne krążki fibrowe marki ANDRE ABRASIVE ARTICLES zapewniają:

  • wysoką wydajność pracy
  • długą żywotność

ECO Line
Ziarno elektrokorundowe pokryte żywicą fenolową na 0,8 mm podkładzie fibrowym
Przeznaczenie: metale, drewno

 

PRO Line
Ziarno cyrkonowe pokryte żywicą fenolową na 0,8 mm podkładzie fibrowym. Linia PRO LINE to długą żywotność i agresywne szlifowanie ciężkimi ziarnami cyrkonu.
Przeznaczenie: metale, stal, aluminium

 

MASTER Line
Ziarna ceramiczne pokryte żywicą fenolową na 0,85 mm podkładzie fibrowym. Linia MASTER LINE zapewnia chłodny szlif, dłuższą pracę i dłuższą trwałość krążka fibrowego, nawet na najtrudniejszych powierzchniach ze stali nierdzewnej i w najcięższych warunkach roboczych.
Przeznaczenie: stal nierdzewna, tytan, stopy metali

Oferta obejmuje krążki fibrowe o średnicy 125 mm z otworem o średnicy 22 mm i nacięciami krzyżowymi dostępne w czterech rodzajach granulacji ziarna ściernego.

 

Rodzaj Uziarnienie Wymiary
[mm]
Rodzaj nacięcia

ECO Line

36, 40, 60, 80 125 x 22 krzyżowe

PRO Line 

MASTER Line