produkty

Przemysł drzewny

Narzędzia ścierne do obróbki i regeneracji ostrzy wykorzystywanych w przemyśle drzewnym

Operacje szlifierskie w przemyśle drzewnym

Drewno dzięki swoim walorom użytkowym jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów na świecie. Jego stale rosnąca popularność i mnogość zastosowań sprawia, że użytkownicy maszyn i narzędzi do obróbki drewna szukają nowych, lepszych rozwiązań w zakresie ostrzenia narzędzi.

Narzędzia ANDRE to zaawansowane technologicznie rozwiązania w przystępnej cenie.

Image

DOBRA PIŁA... TO NAOSTRZONA PIŁA

Dzięki nieustannemu poszerzaniu wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu ANDRE oferuje szeroką gamę narzędzi ściernych do obróbki i regeneracji ostrzy wykorzystywanych w przemyśle drzewnym. Atuty narzędzi ANDRE to wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkownika i przystępna cena.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
FEPA
Image
Image
Image
Image