produkty

Przemysł narzędziowy

Narzędzia ścierne dla przemysłu narzędziowego

Operacje szlifierskie w przemyśle narzędziowym

Narzędzia ścierne znajdują zastosowanie w wielu obszarach przemysłu narzędziowego. Skomplikowane operacje szlifierskie i wysokie wymagania klientów sprawiają, że producenci narzędzi ściernych stają przed coraz większymi wyzwaniami technologicznymi, zarówno jeśli chodzi o precyzję narzędzi, ich wydajność, czasy procesu szlifowania, jak i optymalizację samych kosztów.

Jednym z bardziej popularnych zastosowań jest obróbka szlifierska przy produkcji wierteł, gwintowników i frezów. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się wykorzystanie narzędzi ściernych w procesach ostrzenia noży, m.in. przemysłowych i tokarskich.

Image

NIEZMIENNIE OD PONAD 35 LAT ANDRE DOSTARCZA ŚCIERNICE DLA "NARZĘDZIÓWKI"

Dział badawczo-rozwojowy ANDRE od wielu lat pracuje nad innowacyjnymi technologiami, dostarczając Klientom rozwiązania dedykowane dla przemysłu narzędziowego. Atuty narzędzi ściernych ANDRE to wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkownika i przystępna cena.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
FEPA
Image
Image
Image
Image