produkty

Przemysł odlewniczy

Narzędzia ścierne dla przemysłu odlewniczego

Operacje szlifierskie w hucie i odlewni

Przemysł ciężki, w tym głównie odlewnie, huty czy inne zakłady stalowe zwykle działają bardzo intensywnie, utrzymując produkcję na "pełnych obrotach", co wymaga m.in. stałych dostaw sprawdzonych narzędzi ściernych.

Ponad 35-letnie doświadczenie w branży ściernej pozwala firmie ANDRE na zaoferowanie szerokiej gamy produktów dedykowanych dla przemysłu odlewniczego. Są to narzędzia ścierne, które powszechnie używane są do przecinania i szlifowania ciężkich odlewów o dużych gabarytach, odlewów lekkich, jak i elementów o skomplikowanych kształtach. W ofercie ANDRE są także propozycje narzędzi ściernych do obróbki miejsc trudno dostępnych.

ANDRE ABRASIVE ARTICLES oferuje ściernice cechujące się długą żywotnością, zapewniające szybkie przecinanie i efektywne usunięcie naddatku.  

Image

SZEROKA, SPRAWDZONA OFERTA NARZĘDZI ŚCIERNYCH ANDRE ZNANA W BRANŻY

ANDRE ABRASIVE ARTICLES od początku swojej działalności dostarcza szeroką, sprawdzoną gamę produktów dla przemysłu odlewniczego. Atuty narzędzi ANDRE to wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkownika i przystępna cena.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
FEPA
Image
Image
Image
Image