firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Ludzie w ANDRE

Firma ANDRE ma opinię dobrego, bezpiecznego pracodawcy, cenionego na lokalnym rynku. Etos firmy opiera się na uczciwym zaangażowaniu w obowiązki i poczuciu odpowiedzialności za siebie, za zespół, za wykonywaną pracę

Firma rodzinna

Szacunek, dobra atmosfera i rodzina

W firmie ANDRE zawsze liczyły się wartości rodzinne, szacunek i zaufanie. 

Od początku działalności zakładu dla Roberta ANDRE ważnym było, aby pracownicy firmy, mimo dynamicznej transformacji jaką przechodziła Polska, mieli stabilność zatrudnienia, a ich rodziny poczucie bezpieczeństwa.  Dzisiaj każdy z nich otrzymuje konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki okolicznościowe i pakiet świadczeń medycznych.

Image
Image

Razem można więcej

Zgrany zespół to mocny punkt

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 220 osób. Załogę stanowią zarówno specjaliści różnych dziedzin – chemicy, inżynierowie, technolodzy, logistycy, handlowcy i pracownicy administracyjni, jak cała grupa wyspecjalizowanych pracowników produkcji..

W ciągu trzech dekad funkcjonowania firmy społeczność pracownicza stała się zgranym zespołem osób, świadomych i zaangażowanych w misję firmy. Ekipa pracownicza to mocny punkt firmy ANDRE - jest w stanie kreatywnie szukać rozwiązań i podołać złożonym technologicznie zleceniom. Praca w zespole ANDRE daje nie tylko możliwość dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą, ale to autentyczna satysfakcja zawodowa i pożądany team spirit.

Zaangażowanie i oddanie

Emocjonalny związek z firmą

Robert Andre często podkreśla, że firma nie odniosłaby sukcesu, gdyby nie praca niezwykle zaangażowanych i oddanych pracowników, których cechuje emocjonalny związek z przedsiębiorstwem i jego rozwojem.

Image
Image

ANDRE dba o pracowników

Bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze

ANDRE przyznano kilkunastokrotnie tytuł Przedsiębiorstwo "Fair Play", co jest potwierdzeniem rzetelności działań, także motywacją do ciągłego doskonalenia kultury i etyki organizacji firmy.
Są i inne wyróżnienia - ANDRE także otrzymało jedną z nagród w ogólnopolskim konkursie Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej, organizowanym przez Głównego Inspektora Pracy w 2004 roku.

Firma co roku stara się osiągnąć cel, jakim jest zerowy wynik wypadków w pracy. Dział BHP wdraża i egzekwuje zasady bezpieczeństwa w trosce o najważniejsze dobro, jakim jest ludzkie życie, m.in. dlatego w ANDRE stawia się na nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości sprzęt, który poprawia nie tylko komfort, jak również zapewnia bezpieczne warunki pracy. 

Image
Image
Image
Image