W ANDRE masz możliwość rozwijać się zawodowo. W ramach pracy będziesz podnosić swoje kwalifikacje, wiele się nauczysz, na codzień będziesz mogł dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Dołącz do zespołu!

Wyślij swoje CV!

W ANDRE dba się o to aby pracownicy kooperowali jak najlepiej. Dobra atmosfera i wzajemny szacunek w zespole tworzy przestrzeń do osobistego realizowania się także poprzez pracę. To dzięki pracy zarówno całego zespołu jak i indywidualnego zaangażowania każdego pracownika z osobna firma ANDRE jest jednym z liderów w swojej branży. 

ANDRE ABRASIVE ARTICLES oferuje pracownikom:

> stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
> atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna LuxMed, świadczenia z ZFŚS, grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę),
> bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
> przyjazną atmosferę pracy,
> możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy 

Lista ofert pracy w ANDRE

TECHNOLOG

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. już od 35 lat produkuje oraz dostarcza narzędzia ścierne uniwersalne i specjalizowane do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania,

Zobacz więcej...

W chwili obecnej brak innych ofert.

Jeśli żywisz przekonanie, że praca w ANDRE może być dla Ciebie okazją na życiową przygodę - wyślij e-mailem krótki list motywacyjny oraz CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.