firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Misja i wizja

Lider w branży narzędzi ściernych, mocno obecny na rynku krajowym i międzynarodowym, kooperujący z grupą ponad 1000 stałych odbiorców w kraju i za granicą.

Producent profesjonalnych narzędzi ściernych

Firma rodzinna z Polski

ANDRE to polska firma rodzinna, która projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej wielu rodzajów materiałów.

Firma ANDRE produkuje zarówno uniwersalne, typowe narzędzia ścierne, jak również wytwarza produkty pod indywidualne zamówienia kontrahentów.

MISJA

Misją firmy ANDRE jest osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym w branży produkcji i dystrybucji profesjonalnych i bezpiecznych narzędzi ściernych oparte na wiedzy, doświadczeniu i stabilności, co w połączeniu z poczuciem więzi z pracownikami i otoczeniem zewnętrznym będzie tworzyć wizerunek silnej Polskiej Marki.
Oferta firmy ANDRE kierowana jest przede wszystkim do profesjonalnych użytkowników z wielu sektorów przemysłu, którzy poszukują bezpiecznych narzędzi ściernych o korzystnej relacji jakości do ceny.

WIZJA

Chcemy być postrzegani jako firma stabilna, prężnie rozwijająca się, wysoko oceniana w branży narzędzi ściernych pod względem:

1. Jakości i powtarzalności produkcji
ograniczenie ilości reklamacji do przypadków incydentalnych.
2. Bezpieczeństwa
wyeliminowanie wypadków przy pracy i eksploatacji naszych ściernic.
3. Dbałości o środowisko naturalne:
brak przekroczeń emisji substancji szkodliwych dla środowiska.

Narzędzia ścierne uniwersalne i specjalistyczne

Współpraca z przedstawicielami wielu branż

Narzędzia ANDRE znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, takich jak budownictwo kolejowe, przemysł narzędziowy, motoryzacyjny, łożyskowy, hutniczy, odlewnictwo, a nawet przemysł spożywczy, medyczny i tytoniowy.

Image
Image
Image
Image
Image