firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Nagrody i wyróżnienia

ANDRE jest dzisiaj jednym z liderów w swojej branży, wielokrotnie nagradzanym, cieszącym się od wielu lat szacunkiem i zaufaniem partnerów.

Image

Przedsiębiorstwo Fair Play

Krajowa Izba Gospodarcza przyznała firmie ANDRE już po raz czternasty tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W ANDRE ABRASIVE ARTICLES kultura ,,fair-play” obowiązuje od początku jej istnienia, a otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności działań i motywuje do ciągłego doskonalenia kultury i etyki organizacji.

Image

Solidny Partner

W czasie uroczystości otwarcia Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych „POL-ECO-SYSTEM”, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, firma ANDRE została nagrodzona specjalnym dyplomem uznania za udział w programie „SOLIDNY PARTNER”.
Program SOLIDNY PARTNER ma już 20-letnią tradycję i jest realizowany pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa Narodowego Banku Polskiego. W uzasadnieniu przyznanego wyróżnienia Koordynator Programu – Michał Wieczorek przedstawił firmę ANDRE jako jeden z bardzo dobrych przykładów społecznie odpowiedzialnego działania w środowisku lokalnym, zgodnego z wielkopolską tradycją rzetelnej pracy.

Image

Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2011
Wyróżnienie w IV edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju

Tytuł i wyróżnienie przyznane przez Fundację Innowacji i Rozwoju w kategorii "Innowacyjny Produkt Unijny - Firmy Średnie", za wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42 i 27.

Image

Wielkopolski Menadżer Jakości

Honorowy tytuł Wielkopolski Menadżer Jakości dla firmy ANDRE w uznaniu za osiągnięcia w zarządzaniu przez jakość i wieloletnie zaangażowanie w programach Unii Wielkopolan.

Image

Ambasador Polskiej Gospodarki

Tytuł przyznany w 2010 przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych w kategorii PARTNER FIRM ZAGRANICZNYCH.

Image

Medal Europejski

Przyznany w 2004 r. przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i BCC za ściernice cienkie do przecinania METAL+INOX.

Image

Wielkopolska Jakość

Nasza firma została po raz dwunasty laureatem konkursu "Wielkopolska Jakość" za osiągnięcia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w produkcji narzędzi ściernych.

Image

Gazela Biznesu

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza od wielu lat przynależność firmy ANDRE ABRASIVE ARTICLES - Robert Andre do elitarnego klubu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm.

Image

Certyfikat „Przejrzysta Firma”

Jest to najwyższe wyróżnienie w dziedzinie moralności biznesowej nadane przez Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o., świadczące o wywiązywaniu się z obowiazku terminowej publikacji sprawozdań finansowych oraz wiarygodności i uczciwości finansowej.

Image

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Wyróżnienie przyznane w 2004 za ściernice cienkie do przecinania typ 41 na Targach Technologii Przemysłowych i Dóbr Inwestycyjnych.

Image

Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej

Państwowa Inspekcja Pracy przyznała III Nagrodę Głównego Inspektora Pracy w ogólnopolskim konkursie PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ 2004.

Image

Wielkopolski Filar Biznesu

Nagroda Wielkopolskiego Klubu Kapitału i Głosu Wielkopolskiego - dla szefów małych i średnich przedsiębiorstw, przyznana Panu R. Andre - Właścicielowi ZWAŚ ANDRE ABRASIVE ARTICLES w kategorii JAKOŚĆ WYROBÓW w 2003 i 2005 roku.

Image

Europrodukt

Nagroda w III edycji konkursu pod patronatem Ministerstwa Gospodarki - Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej w 2002 roku.

Image

Lider Przedsiębiorczości

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie przyznała naszej firmie nagrodę w konkursie: „Lider Przedsiębiorczości 2002”. W tym samym konkursie w roku 2005 firma otrzymała zaszczytne wyróżnienie.

Image
Image
Image
Image