firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Profesjonalne wsparcie TOK

W ANDRE pracownicy maja świadomość, jak ważna jest pomoc w kwestiach technicznych dla Klienta. Dlatego ANDRE, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów, oferuje wsparcie wiedzą i ponad 35-letnim doświadczeniem projektowym i produkcyjnym.

Techniczna Obsługa Klienta

Potrzebujesz porady w kwestii doboru, zastosowania czy eksploatacji narzędzi ściernych? Skorzystaj z doświadczenia ANDRE!

Dział Technicznej Obsługi Klienta służy pomocą wszystkim, którzy szukają optymalnego rozwiązania dla swoich potrzeb w kwestii narzędzi ściernych.

Pracownicy ANDRE doradzą w zakresie prawidłowego doboru narzędzi ściernych, ich najbardziej optymalnego zastosowania, a także zaproponują alternatywne produkty. 
Kontakt z działem TOK to nie tylko kwestia doboru odpowiednich wyrobów, ale także doradztwo w zakresie serwisu i prawidłowej eksploatacji narzędzi ściernych ANDRE. Wszystko po to by Klienci efektywnie i bezpiecznie korzystali z narzędzi ściernych ANDRE.

 

Dział Wdrożeń i Technicznej Obsługi Klienta (TOK)

tel.: +48 63 / 26 26 349+48 63 / 26 26 365
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image
Image
Image
Image
Image