W ANDRE pracownicy maja świadomość, jak ważna jest pomoc w kwestiach technicznych dla Klienta. Dlatego ANDRE, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów, oferuje wsparcie wiedzą i ponad 35-letnim doświadczeniem projektowym i produkcyjnym.

Techniczna Obsługa Klienta

Potrzebujesz porady w kwestii doboru, zastosowania czy eksploatacji narzędzi ściernych? Skorzystaj z doświadczenia ANDRE!

Dział Technicznej Obsługi Klienta służy pomocą wszystkim, którzy szukają optymalnego rozwiązania dla swoich potrzeb w kwestii narzędzi ściernych.

Pracownicy ANDRE doradzą w zakresie prawidłowego doboru narzędzi ściernych, ich najbardziej optymalnego zastosowania, a także zaproponują alternatywne produkty. 
Kontakt z działem TOK to nie tylko kwestia doboru odpowiednich wyrobów, ale także doradztwo w zakresie serwisu i prawidłowej eksploatacji narzędzi ściernych ANDRE. Wszystko po to by Klienci efektywnie i bezpiecznie korzystali z narzędzi ściernych ANDRE.

Dział Technicznej Obsługi Klienta (TOK)
tel. + 48 63  /26 26 349;  26 26 365;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.