firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Certyfikowane bezpieczeństwo produktów

Poczucie odpowiedzialności za życie i zdrowie ludzkie, świadomość zagrożeń, coraz wyższe standardy ogólnobranżowe powodują stałą troskę w ANDRE o bezpieczeństwo własnych produktów oraz o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w samym procesie produkcji narzędzi ściernych. ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

Image

oSa - The Organization for the Safety of Abrasives

oSa jest niezależną organizacją, która zrzesza i certyfikuje najlepszych na świecie producentów narzędzi ściernych. oSa to bezpieczeństwo i gwarancja profesjonalizmu.

www.osa-abrasives.org

 

Image

FEPA - Federation of European Producers of Abrasives

ANDRE ABRASIVE ARTICLES została w 2017 roku przyjęte w poczet członków europejskiej organizacji zrzeszającej producentów narzędzi ściernych FEPA.
Głównym zadaniem FEPA jest reprezentowanie europejskiego przemysłu ściernego na świecie, promocja narzędzi ściernych produkowanych w Europie ale także informowanie swoich członków o zmianach ram regulacyjnych oraz wsparcie w zakresie informacji technicznych, usług naukowych i przewidywanie przyszłych wyzwań w sektorze materiałów ściernych.
Nasze członkostwo w FEPA to poczucie przynależności do rodziny europejskich producentów, których głównym celem jest dostarczanie dobrych i bezpiecznych wyrobów.

Image
Image
Image
Image