firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Linie produktowe narzędzi ściernych

35-letnie doświadczenie firmy ANDRE to m.in. dość precyzyjne, empirycznie zweryfikowane, rynkowe pozycjonowanie własnych wyrobów. Mimo, że ANDRE to szeroki i kompleksowy asortyment, to w znacznym stopniu dedykowany Klientom o różnym stopniu oczekiwań. Tym samym ANDRE dokłada starań, aby produkowane w przedsiębiorstwie narzędzia ścierne były "na miarę Twoich (Klienta) potrzeb".

Narzędzia ścierne na miarę potrzeb... Klienta

Rozwiązania ekonomiczne i profesjonalne o wysokich walorach pracy

Pozycjonując produkty pod katem siły i intensywności ich eksploatacji firma ANDRE wprowadziła do oferty linie produktowe – Eco Line, Pro Line, i Master Line.

Narzędzia poszczególnych linii różnią się między sobą użytym materiałem ściernym do ich wykonania, technologią produkcji dedykowaną pod ich zastosowanie i ceną.

Pozycjonowanie dotyczy wybranego asortymentu narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym, w tym ściernic do przecinania i szlifowania przeznaczonych do stosowania na szlifierkach kątowych, narzędzi półelastycznych - głównie ściernic lamelkowych, a także grupy pilników obrotowych oraz narzędzi supertwardych.

Image
Image

ECO LINE

Linia rozwiązań ekonomicznych, spełniająca warunek dobrej ceny dla Klienta, zapewniająca jednocześnie dobrą wydajność i wysoki współczynnik bezpieczeństwa. 

Część asortymentu narzędzi ściernych, przeznaczonych do prostych działań, nie wymagających wysokich walorów użytkowych. W przypadku ściernic ze spoiwem żywicznym i popularnych "lamelek" do ich produkcji używa się mieszanek ziarna na bazie elektrokorundu zwykłego.

Image

PRO LINE

Linia rozwiązań profesjonalnych, spełniająca warunek dobrego wydajnego produktu w dobrej cenie.
Dedykowana zdecydowanie pod zastosowania zawodowe. 

Najbardziej rozbudowana część asortymentu narzędzi ściernych, przeznaczona do bardziej zaawansowanych operacji, wymagających wyższych walorów użytkowych, niż ma to miejsce w przypadku Eco line.
Jeśli chodzi o ściernice ze spoiwem żywicznym do ich produkcji używa się wydajniejszych mieszanek ziarna, m. in. elektrokorundów obrabianych termicznie i chemicznie czy ziarna cyrkonowego.

Narzędzia z serii Pro Line charakteryzują się wysokimi parametrami w swojej klasie względem konkurencji, szczególnie jeśli chodzi o szybkość i wydajność procesu obróbki przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich współczynników bezpieczeństwa. 

Image

MASTER LINE

Linia rozwiązań pod konkretne zastosowania, spełniająca warunek ekstremalnie wydajnego produktu. 

Najbardziej dedykowana konkretnym zastosowaniom część asortymentu narzędzi ściernych, przeznaczona do trudniejszych, zaawansowanych operacji, zdecydowanie ciężkiej pracy, wymagającej najwyższych walorów użytkowych jak i odpowiednich szlifierek. W przypadku ściernic ze spoiwem żywicznym do ich produkcji używa się najwydajniejszych mieszanek ziarna o dużej twardości, w przypadku ściernic lamelkowych mowa tutaj o ziarnie ceramicznym.

Narzędzia z serii Master Line charakteryzują się najwyższymi parametrami pracy oraz wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa. 

Image
Image
Image
Image