firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Strategia działań rynkowych

Strategia ANDRE wynika wprost ze znajomości rynku, rozpoznania oczekiwań Klientów i samego doświadczenia jako producenta.  Realizacja założeń zawartych w misji firmy - korzystny stosunek jakości produktu do jego ceny - w relacji do wyrobów konkurencji – stoi za sukcesem ANDRE.

Praca u podstaw

Doświadczenie ponad 35 lat obecności w branży

ANDRE od początku postawiło na uczciwą, bezpieczną strategię rynkowego działania. Pracę u podstaw, w oparciu o założenie, że "dobry produkt w dobrej cenie" zawsze jest trafioną opcją dla Klienta. Plan, który się rynkowo obroni.
Rację w tej materii ANDRE uwiarygadnia z każdym dniem swojej działalności.

Firma postawiła na dywersyfikację odbiorców – produkcję narzędzi dla Klientów zróżnicowanych rynków. Szeroki asortyment trafia m.in. do przemysłu motoryzacyjnego, łożyskowego, maszynowego, narzędziowego, kolejnictwa i budownictwa.

Image
Image

Wykorzystane szanse

Wsparcie środkami unijnymi

Przedsiębiorstwo ANDRE to także duża aktywność w kwestii wsparcia środkami unijnymi rozwoju kontaktów handlowych i eksportu, m.in. w ramach samodzielnie opracowanych projektów.

Dotacje unijne na rozwój kontaktów handlowych w ramach rozdania 2014–2020 

„Intensyfikacja działalności eksportowej firmy ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k. na rynkach zagranicznych” (WRPO 1.4.1 - 2015-2017))

Dotacje unijne na rozwój kontaktów handlowych w ramach rozdania 2013–2017 

"Eksport – strategicznym celem rozwoju przedsiębiorstwa" (Innowacyjna Gospdarka POIG 6.1. - 2009)

Lider w konsekwencji

Stały rozwój, nowi kontrahenci

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza od wielu lat przynależność firmy ANDRE do elitarnego klubu "Gazel Biznesu" - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.
Aktywność w kierunku pozyskiwania Klientów na rynkach zagranicznych też została doceniona i tak ANDRE otrzymało w 2010 roku tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki nadawany przez Business Centre Club w kategorii "Partner Firm Zagranicznych".

Dzisiaj dzięki swoim działaniom przedsiębiorstwo posiada dobrą pozycję konkurencyjną, może bezpiecznie inwestować we współpracę z partnerami wybranych obszarów przemysłu, które są stabilne, dynamicznie się rozwijają lub rokują rozwój w najbliższym czasie.

Image
Image
Image
Image
Image