firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Wdrożenia nowych produktów i technologii

W firmie ANDRE udaje się nie tylko generować nowe rozwiązania, lecz także efektywnie je "przeprowadzać" z biurek technologów na hale produkcyjne i półki sklepowe.

Z biurka na produkcję

Efektywnie wdrażane nowe rozwiązania

Kierunek na stałe poszukiwanie nowych, często innowacyjnych rozwiązań, który obrała firma ANDRE, wydaje się jedynym słusznym.

Sukces przedsiębiorstwa w kwestii wdrożeń nowych technologii czy produkcji nowych wyrobów to konsekwencja właściwych analiz i, w oparciu o nie, dalszych działań produkcyjnych. Jak się okazuje, otwartość na nowe rozwiązania i doświadczenie empiryczne przy wdrożeniach przynosi szybkie efekty rozwojowe i materialne.

Image
Image

Technologia dobrze rozumiana

Atuty ANDRE w kwestii nowych wdrożeń

Można wskazać na kilka istotnych atutów ANDRE, które stoją za sukcesami firmy w kwestii nowych wdrożeń.

Przede wszystkim jest to wysokie know-how w aspekcie technologicznym. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa jest bazą wiedzy jak wytworzyć nowy produkt przy zastosowaniu nowej technologii.

Uruchamianie nowatorskich linii produkcyjnych to także nabyta umiejętność ANDRE. Firma wielokrotnie rozbudowywała swój park maszynowy, zarówno dzięki dotacjom, jak i inwestując własne środki, wskutek czego osiągano wyniki znacznie przekraczające zakładane rezultaty.

Ważniejsze wyróżnienia

Tak jest od początku firmy

ANDRE jest dzisiaj jednym z liderów w swojej branży, wielokrotnie nagradzanym, cieszącym się od wielu lat szacunkiem i zaufaniem partnerów.

Jednym z ważniejszych wyróżnień jest to przyznawane w ramach konkursu "Wielkopolska Jakość". Firma kilkunastokrotnie została laureatem za osiągnięcia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w produkcji narzędzi ściernych.
Jeszcze jako ZWAŚ ANDRE Abrasive Articles w kategorii "Jakość Wyrobów" w latach 2003 i 2005 firma została otrzymała tytuł Wielkopolski Filar Biznesu.
W 2004 za innowacyjne ściernice cienkie do przecinania typ 41 na Targach Technologii Przemysłowych i Dóbr Inwestycyjnych ANDRE przyznano Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W tym samym roku ściernice cienkie do przecinania METAL+INOX otrzymały Medal Europejski, przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i BCC. 
Za efektywne wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42 i 27 – w kategorii Innowacyjny Produkt Unijny - firmie ANDRE nadano prestiżowy tytuł Regionalny Lidera Innowacji i Rozwoju, a wyróżniono w konkursie Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju. 

Image
Image
Image
Image
Image