Slider

KRĄŻKI ŚCIERNE CBS

CBS

Krążki CBS z oferty ANDRE ABRASIVE ARTICLES stanowią grupę produktów, które wykorzystuje się do czyszczenia, szlifowania i polerowania. CBS cechują doskonałe efekty szlifowania, dają jednolitą powierzchnię po obróbce, przy jednoczesnej poprawie jej wykończenia. Wykorzystywane m.in. do czyszczenie i polerowania wszystkich rodzajów powierzchni, .w tym oczyszczenia powierzchni drewnianych oraz z tworzyw sztucznych, usuwanie farby z płyt stalowych (bez ich porysowania!), także usuwania rdzy i brudu z różnych elementów metalowych. CBS znajdują zastosowanie także przy szlifowaniu spoin i pozostałości po spawaniu. 

Używane na szlifierkach kątowych. Mocowane bezpośrednio na szlifierce bez użycia podkładek.

 

Budowa krążka ściernego CBS to nasyp specjalnie dobranego pod zastosowanie ziarna ściernego na impregnowanej tkaninie z włókna szklanego.

cbs.png
KRĄŻEK CBS - D x H
Przykłady oznaczeń:
KRĄŻEK CBS -125x22,23
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Czyszczenie i polerowanie wszystkich rodzajów powierzchni, m.in. usuwanie farby z płyt stalowych bez ich porysowania, usuwanie rdzy i brudu z różnych elementów metalowych. Szlifowanie spoin po spawaniu. Czyszczenie powierzchni drewnianych oraz z tworzyw sztucznych.

KRĄŻEK ŚCIERNY CBS

D [mm]

H [mm]

Maksymalna liczba obrotów [rpm]

115

22,23

13300

125

22,23

12250

*) Inne wymiary dostępne według indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH