produkty

MIĘKKIE WŁÓKNINY

ŚCIERNICE LAMELKOWE Z WŁÓKNINY

Ściernice z włókniny ANDRE ABRASIVE ARTICLES znajdują zastosowanie przy czyszczeniu i polerowaniu form. Wykorzystywane m.in. do obróbki wykańczajacej stali nierdzewnej (efektem jest satynowa powierzchnia), także w pracach wstępnych szlifowania powierzchni przygotowywanych pod malowanie, lakierowanie itd.

Stosowane na szlifierkach kątowych. Mocowane bezpośrednio na szlifierce bez użycia podkładek.

Sprasowana włóknina to kompozyt włókien nylonowych, żywicy i materiału ściernego. W ofercie ANDRE miękkie włókniny występują w trzech granulacjach: grubej, średniej i bardzo drobnej.

lamelka.png
WŁÓKNINA - D x H
Przykłady oznaczeń:
WŁÓKNINA - 125x22,23 BARDZO DROBNA MASTER LINE
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Linia rozwiązań pod konkretne zastosowania, spełniająca warunek ekstremalnie wydajnego produktu.

Wykorzystywane do satynowania stali nierdzewnych i kwasoodpornych (nie stosować na ostrych krawędziach / stosować tylko do płaszczyzn).

ŚCIERNICA LAMELKOWA Z WŁÓKNINY

Wymiary [mm]

Charakterystyka

Maksymalna liczba obrotów [rpm]

125 x 22,23

GRUBA

12250

125 x 22,23

ŚREDNIA

12250

125 x 22,23

BARDZO DROBNA

12250

*) Inne wymiary dostępne według indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image