Slider

TYP 1A1R

ŚCIERNICE DIAMENTOWE I BORAZONOWE

Ściernice supertwarde TYP 1A1R ze spoiwem galwanicznym wykorzystuje się w operacjach przecinania, gdzie wymagana jest długa żywotność narzędzia. Ściernice stosowane są na szlifierkach stacjonarnych.

Ściernice supertwarde ANDRE TYP 1A1R ze spoiwem galwanicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna diamentowego i borazonowego w zależności od charakteru operacji i rodzaju obrabianego materiału.
Ściernice diamentowe nadają się do pracy ze szkłem, ceramiką, kamieniem, żeliwem i tworzywami sztucznymi.
Ściernice borazonowe dedykowane są do obróbki materiałów stalowych i staliwnych, m.in. stali narzędziowej czy stali szybkotnącej.
Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także indywidualne rozwiązania supertwardych narzędzi ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

1A1R.png
1A1R - D x T x X x E x H
Przykłady oznaczeń:
1A1R-180x3x5x1,7x32-D126C75MBL2
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Zakres dostępnych wymiarów oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 1A1R
Wymiary [mm]
D T X E
180 3 5 1,7
180 3,7 5 2,4
230 3 5 1,7
230 3,7 5 2,4

*) Średnica otworu H dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.
**) Inne wymiary dostępne wg indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH