produkty

TYP 14F1

ŚCIERNICE DIAMENTOWE I BORAZONOWE

Ściernice supertwarde TYP 14F1 ze spoiwem żywicznym służą m.in. służą m.in. do szlifowania kształtowego, rowków oraz ostrzenia narzędzi.służą m.in. do szlifowania kształtowego, rowków oraz ostrzenia narzędzi.Ściernice stosowane są na szlifierkach stacjonarnych CNC i konwencjonalnych.

Ściernice supertwarde ANDRE TYP 14A1 ze spoiwem żywicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna diamentowego i borazonowego w zależności od charakteru operacji i rodzaju obrabianego materiału.
Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także indywidualne rozwiązania supertwardych narzędzi ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

14F1.png
14F1 - D x U x X x T x H
Przykłady oznaczeń:
14F1-200x3x6x32-B126V240HBR7
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 14F1
Wymiary [mm]
D U X T
125 1,5 - 4 5 6
150 1,5 - 6 7 8
200 1 - 6 6 8
200 2 - 6 8 8
200 3 5/8 8

*) Średnica otworu H dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.
**) Inne parametry (wymiar, profile) dostępne wg indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image