produkty

TYP 14U1

ŚCIERNICE DIAMENTOWE I BORAZONOWE

Ściernice supertwarde TYP 14U1 ze spoiwem żywicznym służą do szlifowania kształtowego. Ściernice stosowane są na szlifierkach stacjonarnych CNC i konwencjonalnych.

Ściernice supertwarde ANDRE TYP 14U1 ze spoiwem żywicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna diamentowego i borazonowego w zależności od charakteru operacji i rodzaju obrabianego materiału.
Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także indywidualne rozwiązania supertwardych narzędzi ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

14u1.png

14U1 - D × U × W × X × T × H

Przykłady oznaczeń:
14U1 - 
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 14U1
Wymiary [mm]
D U W X T
150 5 - 10 7 2 8 - 12
200 5 - 10 6; 8; 10 2 8 - 12

*) Średnica otworu H dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.
**) Inne parametry (wymiar, profile) dostępne wg indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image