produkty

TYP 1EE1

ŚCIERNICE DIAMENTOWE I BORAZONOWE

Ściernice supertwarde TYP 1EE1 ze spoiwem żywicznym służą do szlifowania kształtowego. Ściernice stosowane są na szlifierkach stacjonarnych CNC i konwencjonalnych.

Ściernice supertwarde ANDRE TYP 1EE1 ze spoiwem żywicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna diamentowego i borazonowego w zależności od charakteru operacji i rodzaju obrabianego materiału.
Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także indywidualne rozwiązania supertwardych narzędzi ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

1ee11.png

1EE1-α - D × T × X × H

Przykłady oznaczeń:
1EE1 - 
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 1EE1
Wymiary [mm]
α D T X
90 150 10 3
130 150 10 5,7

*) Średnica otworu H dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.
**) Inne parametry (wymiar, profile) dostępne wg indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image