produkty

TYP 4ET9

ŚCIERNICE DIAMENTOWE I BORAZONOWE

Ściernice supertwarde TYP 4ET9 ze spoiwem żywicznym służą m.in. do ostrzenia powierzchni natarcia i przyłożenia zębów pił tarczowych. Ściernice stosowane są na szlifierkach stacjonarnych CNC i konwencjonalnych.

Ściernice supertwarde ANDRE TYP 4ET9 ze spoiwem żywicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna diamentowego i borazonowego w zależności od charakteru operacji i rodzaju obrabianego materiału.
Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także indywidualne rozwiązania supertwardych narzędzi ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

4et9.png

4ET9 – D × T × W × X × H

Przykłady oznaczeń:
4ET9 - 
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 4ET9
Wymiary [mm]
D W X T
100 5; 6; 10 1 - 2 6
125 5; 6; 10 1 - 2 8
150 5; 6; 10 1 - 2 10

*) Średnica otworu H dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.
**) Inne parametry (wymiar, profile) dostępne wg indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image