produkty

TYP 5201

ŚCIERNICE TRZPIENIOWE PŁASKIE ZE STOŻKOWYM WZMOCNIENIEM

Ściernice trzpieniowe płaskie ze stożkowym wzmocnieniem TYP 5201 przeznaczone są do precyzyjnego i zgrubnego szlifowania z zastosowaniem szlifierek ręcznych. Stosowane są do obróbki przedmiotów z żeliwa, stali, staliwa. Współpracują z szlifierkami ręcznymi prostymi pneumatycznymi i elektrycznymi.

Ściernice ANDRE TYP 5201 ze spoiwem ceramicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu chromowego (CRA), węglika krzemu czarnego (98C) i węglika krzemu zielonego (99C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

5201.png
5201 - D x T x S
Przykłady oznaczeń:
5201 - 40x6x6-99A80K6VTE10-40
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 5201 (trzpieniowe płaskie ze stożkowym wzmocnieniem)
Wymiary [mm]
D T S
16 6 6
40 6 6
50 6 6

*) Inne wymiary dostępne wg indywidualnych ustaleń

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image