produkty

TYP 5212

ŚCIERNICE TRZPIENIOWE WALCOWO-STOŻKOWE ŚCIĘTE

Ściernice trzpieniowe walcowo-stożkowe ścięte TYP 5212 przeznaczone są do precyzyjnego i zgrubnego szlifowania z zastosowaniem szlifierek ręcznych. Stosowane są do obróbki przedmiotów z żeliwa, stali, staliwa. Współpracują z szlifierkami ręcznymi prostymi pneumatycznymi i elektrycznymi.

Ściernice ANDRE TYP 5212 ze spoiwem ceramicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu chromowego (CRA), węglika krzemu czarnego (98C) i węglika krzemu zielonego (99C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

5212.png
5212 - D x T x S
5212 - 20x65x6-CrA36P5VTE10-40
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 5212 (trzpieniowe walcowo-stożkowe ścięte)
Wymiary [mm]
D T S
13 20 6
20 65 6
25 40 6

*) Inne wymiary dostępne wg indywidualnych ustaleń

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image