produkty

TYP 5230

ŚCIERNICE TRZPIENIOWE KULISTE

Ściernice trzpieniowe kuliste TYP 5230 przeznaczone są do precyzyjnego i zgrubnego szlifowania z zastosowaniem szlifierek ręcznych. Stosowane są do obróbki przedmiotów z żeliwa, stali, staliwa. Współpracują z szlifierkami ręcznymi prostymi pneumatycznymi i elektrycznymi.

Ściernice ANDRE TYP 5230 ze spoiwem ceramicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu szlachetnego (99A), elektrokorundu chromowego (CRA), węglika krzemu czarnego (98C) i węglika krzemu zielonego (99C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

 

 

5230.png
5230 - D x S
Przykłady oznaczeń:
5230 - 30x6-95A60K5VTE10-40
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 5230 (trzpieniowe kuliste)
Wymiary [mm]
D S
30 6

*) Inne wymiary dostępne wg indywidualnych ustaleń

Przykłady produkowanych ściernic prezentowanego typu

Używane w narzędziowniach, tłoczniach, w przemyśle motoryzacyjnym, do szlifierek ręcznych z napędem elektrycznym lub pneumatycznym.

95A - Elektrokorund zwykły>

Kod

Wymiary [mm]

Charakterystyka techniczna

Prędkość [m/s]

Ilość sztuk w kartonie

550762

30x 6

95A60K5VTE10

40

20

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image