Slider

TYP 18

ŚCIERNICE WALCOWE Z WKŁADKĄ GWINTOWĄ

Ściernice walcowe z wkładką gwintową TYP 18 przeznaczone są głównie do zgrubnego i wykańczającego szlifowania otworów i powierzchni w trudno dostępnych miejscach odlewów i przedmiotów metalowych.
Współpracują ze szlifierkami ręcznymi prostymi o napędzie elektrycznym i pneumatycznym. Konstrukcja ściernic z wkładką gwintową pozwala na szybki montaż i demontaż.

Ściernice ANDRE TYP 18 ze spoiwem żywicznym produkowane są głownie na bazie ziarna elektrokorundu zwykłego (95A) i węglika krzemu czarnego (98C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

E ≥ 0,2T - dla szlifierek stacjonarnych
E ≥ 0,25T - dla szlifierek ręcznych
18.png
18 - D × T - H × L
Przykłady oznaczeń:
18 - 50x75-5/8”UNCx25-98C24Q6B97-50
 
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 18

Wymiary [mm]

D

T

H

L

wysokość wkładki gwintowej

40

70

M12

25

78

5/8”

80

1/2”-13

3/8”

50

65

5/8”

20

80

80

25

*) Inne parametry dostępne wg indywidualnych ustaleń

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH