produkty

TYP 19

ŚCIERNICE WALCOWO-STOŻKOWE Z WKŁADKĄ GWINTOWĄ

Ściernice TYP 19 z wkładką gwintową, przeznaczone są głównie do zgrubnego i wykańczającego szlifowania otworów i powierzchni w trudno dostępnych miejscach odlewów i przedmiotów metalowych.
Współpracują ze szlifierkami ręcznymi prostymi o napędzie elektrycznym i pneumatycznym. Konstrukcja ściernic z wkładką gwintową pozwala na szybki montaż i demontaż.

Ściernice ANDRE TYP 19 ze spoiwem żywicznym produkowane są głownie na bazie ziarna elektrokorundu zwykłego (95A) i węglika krzemu czarnego (98C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

E ≥ 0,2T - dla szlifierek stacjonarnych
E ≥ 0,25T - dla szlifierek ręcznych
19.png
19 - D/J × T/U - H × L
Przykłady oznaczeń:
19 - 76/19x76/46-M12x20-95A24P6B97-50
 
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych ściernic prezentowanego typu

TYP 19

Wymiary [mm]

D

J

T

U

H

L

wysokość wkładki gwintowej

76

19

76

46

M12

20

80

20

80

55

5/8”

25

*) Inne parametry dostępne wg indywidualnych ustaleń

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image