produkty

TYP 3121

SEGMENTY PROSTOKĄTNE Z DWOMA WKŁADKAMI GWINTOWANYMI

Segmenty prostokątne z dwoma wkładkami gwintowanymi TYP 3121 przeznaczone są do szlifowania powierzchni cegieł ceramicznych. Stosowane są na szlifierkach do płaszczyzn z głowicami segmentowymi.

Segmenty ANDRE TYP 3121 ze spoiwem żywicznym produkowane są m.in. na bazie ziarna węglika krzemu czarnego (98C). Do zastosowań specjalistycznych ANDRE proponuje także inne kombinacje ziaren ściernych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych.

 

3121.png
3121 - B x C x L - H / X / L1
Przykłady oznaczeń:
3121-80x40x95-M6/50/9-98C20M6B
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Parametry oferowanych narzędzi ściernych prezentowanego typu

TYP 3121 (prostokątny z dwoma wkładkami gwintowymi)
Wymiary [mm]
B C L H X L1
80 40 95 M6 50 9

*) Inne parametry dostępne wg indywidualnych ustaleń

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image