Slider

TYP WALCOWY A

FREZY OBROTOWE A (PILNIKI WĘGLIKOWE A)

Pilniki obrotowe TYP WALCOWY A (bez czołowego uzębienia) przeznaczone są do wykonywania szeregu uniwersalnych operacji szlifierskich (np. wyrównywanie spawów pachwinowych, szlifowanie otworów, usuwanie zadziorów, fazowania czy usuwanie większych naddatków) szlifierkami wysokoobrotowymi. Dzięki dobrze dobranej, unikatowej geometrii ostrzy skrawających (uzębienia), wydajnej i jednocześnie precyzyjnej pracy oraz długiej żywotności, narzędzia te w znaczący sposób usprawniają pracę. Frezy węglikowe znajdują powszechne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych, m.in. lotniczej, motoryzacyjnej, kolejowej, w stoczniach i hutach, jak również przy produkcji konstrukcji stalowych czy form i matryc.

Pilniki obrotowe produkowane są m.in. na bazie węglika wolframu. W wersji ECO LINE jest to węglik drobnoziarnisty, w wersji PRO LINE wydajniejszy węglik ultradrobnoziarnisty.
TYP A walcowy firma ANDRE proponuje w gemetrii ostrza EXTRA i EXTRA PLUS. Pilniki z inną geometrią ostrza (ALUMINIUM, STANDARD, INOX) dostępne na indywidualne zamówienie. 

A.png
WALCOWY A - D1 x L2 x L1 x D2
Przykłady oznaczeń:
WALCOWY A - 8x20x65x6 EXTRA - ECO LINE
Image

Pobierz kartę produktu

Image

Linia rozwiązań ekonomicznych, spełniająca warunek dobrej ceny dla Klienta, zapewniająca jednocześnie dobrą wydajność i wysoki współczynnik bezpieczeństwa.

Image

OSTRZE EXTRA

Pilniki obrotowe wykonane z drobnoziarnistego węglika spiekanego zapewniającego wydajną, równomierną pracę. Pilniki EXTRA, uzębione naprzemiennie (krzyżowo) wyróżniają się krótkim wiórem, same ostrza nie zaklejają się wiórami podczas pracy. Pilniki cechuje duża żywotność.
Ostrza pilników z geometrią ostrza EXTRA znajdują zastosowanie przy obróbce stali, stali utwardzonej, stali nierdzewnej, żeliwa, miedzi, tytanu i niklu.

TYP WALCOWY A - EXTRA

Wymiary [mm]

D1

L2

L1

D2

6

16

50

6

8

20

65

6

10

20

65

6

12,7

25

70

6

16

25

70

6

Image

OSTRZE EXTRA PLUS

Pilniki obrotowe z ostrzem EXTRA PLUS są wykonane z drobnoziarnistego węglika spiekanego zapewniającego wydajniejszą pracę i tempo obróbki niż pilniki z ostrzem EXTRA (+35%). Wyróżniają je: szybsze usuwanie dużej ilości naddatków, wyższa redukcja ciepła podczas obróbki, jak również zwiększona żywotność niż w przypadku ostrza EXTRA.
Ostrza pilników z geometrią ostrza EXTRA PLUS znajdują zastosowanie głównie przy obróbce stali, stali utwardzonej i żeliwa.

TYP WALCOWY A - EXTRA PLUS

Wymiary [mm]

D1

L2

L1

D2

6

16

50

6

8

20

65

6

10

20

65

6

12,7

25

70

6

16

25

70

6

16

25

70

8

Linia rozwiązań profesjonalnych, spełniająca warunek dobrego wydajnego produktu w dobrej cenie. Dedykowana zdecydowanie pod zastosowania zawodowe.

Image

OSTRZE EXTRA

Pilniki obrotowe wykonane z ultra drobnoziarnistego węglika spiekanego zapewniającego wydajną, równomierną pracę. Pilniki EXTRA, uzębione naprzemiennie (krzyżowo) wyróżniają się krótkim wiórem, same ostrza nie zaklejają się wiórami podczas pracy. Pilniki cechuje wysoka żywotność. Ze względu na obecność ultra drobnoziarnistej widii (węglika spiekanego) zdecydowanie przeznaczone do zastosowań profesjonalnych.
Ostrza pilników z geometrią ostrza EXTRA znajdują zastosowanie przy obróbce stali, stali utwardzonej, stali nierdzewnej, żeliwa, miedzi, tytanu i niklu.

TYP WALCOWY A - EXTRA

Wymiary [mm]

D1

L2

L1

D2

6

16

50

6

8

20

65

6

10

20

65

6

12,7

25

70

6

16

25

70

6

Image

OSTRZE EXTRA PLUS

Pilniki obrotowe z ostrzem EXTRA PLUS są wykonane z ultra drobnoziarnistego węglika spiekanego zapewniającego wydajniejszą pracę i tempo obróbki niż pilniki z ostrzem EXTRA (+35%). Wyróżniają je: szybsze usuwanie dużej ilości naddatków, wyższa redukcja ciepła podczas obróbki, jak również zwiększona żywotność niż w przypadku ostrza EXTRA. Ze względu na obecność ultra drobnoziarnistej widii (węglika spiekanego) zdecydowanie przeznaczone do zastosowań profesjonalnych.
Ostrza pilników z geometrią ostrza EXTRA PLUS znajdują zastosowanie głównie przy obróbce stali, stali utwardzonej i żeliwa.

TYP WALCOWY A - EXTRA PLUS

Wymiary [mm]

D

L2

L1

S

6

16

50

6

8

20

65

6

10

20

65

6

12,7

25

70

6

16

25

70

6

16

25

70

8

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami.

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH

Narzędzia ścierne dla wielu różnych branż

Szeroki wybór produktów dla profesjonalistów

Od wielu lat jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem działającym w branży łożyskowej, motoryzacyjnej, narzędziowej, przemyśle drzewnym, spożywczym, medycznym czy tytoniowym. Jako producent dostarczamy wysokiej jakości narzędzia ścierne. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy profesjonalistów z najróżniejszych branż i sektorów przemysłu.

Image
Asortyment narzędzi ściernych ANDRE


Poznaj nasz asortyment narzędzi ściernych

Prezentowany przez nas asortyment obejmuje niezwykle wszechstronne narzędzia do obróbki ściernej wykorzystywane do różnorodnych zastosowań. Bez względu na to, czy pracujesz w przemyśle motoryzacyjnym, stolarskim czy obróbki zgrubnej stali — każde oferowane przez nas narzędzie ścierne gwarantuje nie tylko niezawodność, ale także precyzję, której oczekujesz w swojej pracy. Z myślą o efektywności i trwałości zadbaliśmy o solidną konstrukcję narzędzi, dzięki czemu są one idealnym partnerem w codziennych zadaniach.

Najwyższa jakość narzędzi ściernych ANDRE


Najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Jako producent narzędzi ściernych z pasją do innowacji stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać dynamicznym potrzebom rynku. Dzięki zaawansowanym technologiom i stosowaniu wysokiej jakości surowców nasze produkty zapewniają nie tylko efektywność, ale również precyzję, która jest kluczowa w profesjonalnych zastosowaniach.

Narzędzi ścierne ANDRE do obróbki zgrubnej


Narzędzia do obróbki zgrubnej stali

W naszym asortymencie znajdziesz również wysokiej jakości narzędzia do obróbki zgrubnej stali. Są one
zoptymalizowane pod kątem szybkiego i skutecznego usuwania materiału, co sprawia, że sprawdzają się idealnie do wielu zastosowań. Jako doświadczony producent dystrybuujemy narzędzia do obróbki zgrubnej stali, które pozwolą Ci osiągnąć pożądane efekty w krótkim czasie.

Dlaczego my?

01

Jakość premium

Nasze akcesoria i materiały wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje niezawodność i trwałość.
02

Innowacyjne technologie

Jako producent jesteśmy w ciągłym ruchu, wprowadzając nowoczesne technologie, które zwiększają efektywność procesów obróbki zgrubnej stali i nie tylko.
03

Elastyczność i profesjonalne doradztwo

Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże Ci w doborze odpowiednich narzędzi do Twoich indywidualnych potrzeb.
04

Szeroki asortyment

Oferujemy kompleksową gamę narzędzi obejmującą różnorodne typy, rozmiary i ziarnistości, dostosowane do różnych zastosowań.
05

Wieloletnie doświadczenie

Z naszym doświadczeniem możesz mieć pewność, że wybierasz narzędzia od renomowanego producenta z solidnymi referencjami.

Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi

Narzędzia, które sprawdzają się w praktyce

Zainwestuj w profesjonalne narzędzia i doświadcz różnicy w jakości i efektywności. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą w obróbce zgrubnej stali, czy stolarstwie, znajdziesz u nas narzędzia, które spełnią Twoje oczekiwania. Jako producent narzędzi ściernych jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom!

Odwiedź naszą stronę internetową już dziś i odkryj pełną ofertę wyrobów ściernych do obróbki zgrubnej i wykańczającej wielu różnych materiałów.

Image