produkty

Ściernice wzmacniane do szlifowania

Sprawdzone produkty rynkowe, wykorzystywane do pracy w wielu branżach.

Solidne ściernice do szlifowania

Ściernice TYP 27 są przeznaczone do zgrubnego szlifowania różnych materiałów, wzmocnione mechanicznie - zbrojone, przeznaczone do pracy z prędkością 80 [m/s]. Stosowane są powszechnie na budowach, w wytwórniach konstrukcji stalowych, w stoczniach, zakładach budowy maszyn, w hutach, w przemyśle odlewniczym, chemicznym i innych, a także w mniejszych warsztatach i narzędziowniach.

W zależności od wielkości i wymagań współpracują z ręcznymi szlifierkami kątowymi o napędzie elektrycznym, pneumatycznym. Najczęściej stosowane do pracy pod kątem 20-35°, jednak nie mniejszym niż 10° oraz do pracy obwodem 90° jeżeli wymaga tego specyfika operacji.

Image

ŚCIERNICE WZMACNIANE DO SZLIFOWANIA

...na miarę Twoich potrzeb.

.

TYP 27

ŚCIERNICE Z OBNIŻONYM ŚRODKIEM

Image

Do szlifowania różnych materiałów...

Poznaj produkty

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
FEPA
Image
Image
Image
Image