TYP 41 ACCU

ŚCIERNICE WZMACNIANE PŁASKIE DO PRZECINANIA

Ściernice wzmacniane TYP 41 ACCU to grupa narzędzi ściernych uniwersalnych przeznaczonych do przecinania różnych materiałów. Stosowane są na budowach, w wytwórniach konstrukcji stalowych, w stoczniach, w zakładach budowy maszyn i innych, a także w mniejszych warsztatach i narzędziowniach. 
Ściernice do przecinanaia ACCU marki ANDRE dedykowane są do stosowania na szlifierkach kątowych akumulatorowych ø 125 mm, z prędkością obrotową: 12250 [rpm].
W przypadku tych ściernic niedozwoloną operacją jest szlifowanie czołowe.

Ściernice wzmacniane ANDRE TYP 41 ACCU ze spoiwem żywicznym produkowane są na bazie specjalnie opracowanej kompozycji ziaren ściernych w połączeniu z dopracowanym układem aktywnych wypełniaczy.

41 - D x T x H

Przykłady oznaczeń:
41 - 125x1,0x22,23-M60RBF-80 METAL/INOX ACCU

Pobierz kartę produktu

WERSJA METAL/INOX ACCU

Cienkie ściernice do wydajnego, precyzyjnego przecinania stali uniwersalnych, konstrukcyjnych, narzędziowych, nierdzewnych i kwasoodpornych. Nie zawierają żelaza, siarki i chloru. Do stosowania na urządzeniach akumulatorowych.

WERSJA METAL/INOX ACCU

Wymiary [mm]

Charakterystyka techniczna

Maksymalna liczba obrotów [rpm]

125 × 1,0 × 22,23

M60RBF

12250

*) Inne wymiary dostępne według indywidualnych uzgodnień.

Prezentowane narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES wyprodukowano w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracy z Klientami. Ściernice ANDRE dają gwarancję uzyskania wymaganej jakości operacji szlifierskich przy zachowaniu wysokiej wydajności.