produkty

Narzędzia supertwarde ze spoiwem galwanicznym

Innowacyjne narzędzia z ziarnami diamentowymi i borazonowymi (CBN) SUPERHARD ANDRE ABRASIVE ARTICLES spojone galwanicznie to grupa produktów, które są wykorzystywane w specyficznych operacjach szlifierskich na materiałach twardych i trudno obrabialnych.

Twardziele do zadań specjalnych

W przypadku SUPERHARD galwanicznych siła utrzymująca ziarna ścierne w spoiwie jest bardzo wysoka. Przy jednocześnie dużej ekspozycji ziarna ze spoiwa możliwe jest usuwanie dużego naddatku materiału. Zaletą tego spoiwa jest możliwość wykonania ściernicy o praktycznie każdym profilu geometycznym.

Używane do pracy na maszynach ręcznych, stacjonarnych oraz CNC.

Cechy diamentowych SUPERHARD:
• w ich produkcji wykorzystuje się głównie diament syntetyczny, uzyskiwany na drodze syntezy
• bardzo wydajne o długiej żywotności
• idealnie nadają się do szlifowania i przecinania trudno obrabialnych materiałów np. ceramiki, szkła, kamienia, węglików spiekanych
• nie są przeznaczone do obróbki stali

Cechy borazonowych SUPERHARD:
• do ich produkcji stosuje się borazon (CBN) uzyskiwany na drodze syntezy
• bardzo wydajne o długiej żywotności
• ziarna CBN mają niższą twardość w stosunku do diamentu, ale mają wyższą odporność cieplną i chemiczną, dlatego doskonale nadają się do obróbki twardych stali, m.in. HSS

Image
Image

SUPERTHARD ZE SPOIWEM GALWANICZNYM

…na miarę Twoich potrzeb.

TYP 1A1R

Image

Do wydajnego przecinania różnych materiałów

 

Poznaj produkty

ŚCIERNICA PROFILOWA CBN

Image

Do ostrzenia pił taśmowych typu WM

Poznaj produkty

Firma ANDRE od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość wyrobów. W ANDRE robi się wszystko, aby produkty odpowiadały indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów i spełniały ich najwyższe oczekiwania nawet przy najtrudniejszych operacjach szlifierskich.

Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z dyrektywami różnych certyfikacji.

FEPA
Image
Image
Image
Image