firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Zainteresowanie ze strony przedsiębiorstwa ANDRE drugim człowiekiem, jak i przestrzenią społeczną w której firma funkcjonuje, dobrze odzwierciedla coraz popularniejszą w środowiskach biznesowych ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. ANDRE to firma, która jest lokalnym liderem zarówno jeśli chodzi o aktywizowanie pracowników, jak i całej lokalnej społeczności. 

Zaangażowana w życie społeczne

Firma z ludzką twarzą

ANDRE to przedsiębiorstwo, które cechuje coś bardzo "typowego" i jednocześnie niezwykłego.

Jak wiele przedsiębiorstw, ANDRE wspiera pracowników w wielu aspektach ich osobistych aktywności, nie tylko zapewnia im dobre warunki pracy, a także dba o pozytywną atmosferę w pracy.

Firma pomimo dużego wysiłku, jaki każdego dnia wkłada w działania komercyjne, aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności, dbając przy okazji o dobry PR. Robi to na tyle intensywnie, że to już nie jest... typowe dla przedsiębiorstw, a raczej niezwykle. 

Image
Image

Liczą się relacje międzyludzkie

Ważny jest człowiek

ANDRE przykłada wyjątkową wagę do budowania dobrych relacji z pracownikami. 

Co roku w ANDRE przygotowywana jest uroczysta wigilia, podczas której prezes firmy wręcza podziękowania i nagrody zasłużonym pracownikom. W firmie uroczyście obchodzony jest Dzień Kobiet, ciekawie organizowany jest bal choinkowy dla dzieci załogi pracowniczej. Stałym punktem integracyjnym jest doroczny Piknik Firmowy, obecny w kalendarzu od 1997 roku.

Dobry klimat ANDRE buduje poprzez otwartość i zainteresowanie sprawami ekipy pracowniczej. Od 2006 roku w przedsiębiorstwie funkcjonuje Rada Pracowników, która jest wartościowym pośrednikiem w kontaktach pomiędzy pracownikami a zarządem.

Firma ze sportowym zacięciem...

Społeczność prawdziwie zintegrowana

ANDRE od lat promuje aktywność sportową  i współorganizuje różne wydarzenia sportowe.

Przedsiębiorstwo z sukcesami popularyzuje wśród ekipy pracowniczej uprawianie sportu - wynajmuje obiekty sportowe i udostępnia je pracownikom, corocznie organizuje m.in. firmowe zawody strzeleckie. Wspólnie z MOSiRem w Kole cyklicznie współorganizuje szereg imprez sportowych, w których do udziału zaprasza lokalną społeczność. Są to m.in. Bieg o Puchar Prezesa ANDRE czy popularny ANDRE CUP - lokalny turniej piłkarski. ANDRE Team, amatorska grupa biegowa, złożona z pracowników, Klientów i przyjaciół firmy bierze udział w różnego rodzaju imprezach biegowych. 

Image
Image

Aktywne uczestnictwo

Lokalny lider społeczny

Firma wspiera finansowo najróżniejsze akcje charytatywne, imprezy kulturalne (festiwale, dożynki, festyny, koncerty, turnieje, spektakle), funduje stypendia oraz wspomaga szkoły i przedszkola.

Robert ANDRE od wielu lat współpracuje także z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, gdzie udziela się jako przewodniczący Rady Muzeum. W szczególny sposób, co jest jego przysłowiowym "oczkiem w głowie", także wspomagał Klub Fotograficzny „FAKT” im. prof. T. Cypriana w Kole. Przedsiębiorstwo angażuje się w działania proekologiczne, m.in. zbiórkę elektroodpadów, a uzyskane pieniądze przekazuje lokalnym fundacjom w Kole.

Image
Image
Image
Image