firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Kierunek: nowe rozwiązania

Sprawne funkcjonowanie na współczesnym rynku oraz silna pozycja ANDRE ABRASIVE ARTICLES to proces ciągłego doskonalenia oraz wychodzenia naprzeciw coraz większym wymaganiom Klientów. Realizując własna politykę rozwoju firma stawia na innowacje i inwestuje w nowe technologie. 

Liczy się rozwój

Nowe technologie i produkty

ANDRE jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które od początku istnienia intensywnie inwestuje w szeroko rozumianą innowacyjność. 

Rozwija nowe technologie produkcji oraz opracowuje nowe, innowacyjne produkty i udoskonala dotychczasowe wyroby. Ciągle także inwestuje w posiadany majątek produkcyjny.

Image
Image

Innowacyjność od początku

Pomysły, własne patenty, praca organiczna nad produktem

Zoom na innowacyjność produktów ANDRE nie wziął się znikąd. Robert Andre jest z wykształcenia chemikiem i od początku działalności firmy przykładał specjalną wagę do technologicznej strony oferowanych wyrobów.

Klienci wiedzą, że wyroby ANDRE podlegają ciągłemu rozwojowi. Jest to wynik długofalowej strategii poszerzania możliwości technologicznych i produkcyjnych firmy. Mowa tutaj m.in. o ciągłym inwestowaniu w maszyny najnowszych generacji, które umożliwiają produkcję według najnowocześniejszych standardów.

Dotacje na innowacyjność

Projekty wsparte przez UE

Na szczególną uwagę zasługuje aktywność firmy ANDRE w realizowaniu innowacyjnych projektów przy wsparciu środkami Unii Europejskiej.

Dotacje unijne na innowacyjność w ramach rozdania 2014–2020

„Wdrożenie innowacyjnych narzędzi ściernych z zastosowaniem mikroagregatów oraz na bazie kompozycji z żywic syntetycznych" (Inteligentny Rozwój - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – POIR 3.2.1 - 2015-2017)
„Innowacyjne, hybrydowe narzędzia ścierne do obróbki stopów metali lekkich” (program INNOTECH - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2013-2016)

Dotacje unijne na innowacyjność w ramach rozdania 2007–2013

"Wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42, 27" (Innowacyjna Gospodarka POIG 1.4-4.1 2009-2013)
"Nowa technologia wytwarzania ściernic ze spoiwem ceramicznym i podwyższoną technologią" (Innowacyjna Gospodarka POIG 4.3 2011-2012)
"Technologia wytwarzania ściernic ze spoiwem żywicznym ze zmniejszoną ilością substancji szkodliwych emitowanych do środowiska" (Innowacyjna Gospodarka POIG 1.4-4.1 2008-2011)

Dotacje unijne na innowacyjność w ramach rozdania 2004–2006

"Innowacyjne udoskonalanie procesu produkcyjnego narzędzi ściernych" (SPO WKP 2004-2006)
Dotacje unijnne przedakcesyjne "Zakup nowoczesnej prasa Maternini o nacisku 1250T" (Fundusz Dotacji Inwestycyjnych PHARE 2001)

Image
Image

INNOVATIVE TECHNOLOGY to znak,
którym opatrywane są projekty ANDRE,
stawiające na nowoczesne rozwiązania.

Image
Image
Image
Image