firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Nowa prasa Maternini już pracuje

Nowa prasa - nowe możliwości

ANDRE oferuje szerszy asortyment ściernic monolitycznych

ANDRE ABRASIVE ARTICLES rozpoczęło produkcję ściernic o średnicach do 1140mm, które stosowane są np. w przemyśle samochodowym do obróbki elementów silników, jak np. wałów korbowych czy wałków rozrządu.
Rozszerzenie oferty asortymentowej było możliwe dzięki oddaniu do użytku kolejnej hali produkcyjnej. Obiekt o pow. 1000 m kw. wyposażono w nowoczesne maszyny i urządzenia do wytwarzania ściernic, gdzie kluczowym elementem jest prasa o nacisku 2000 T z firmy Maternini.
Nowa prasa pozwala również na formowanie ściernic o mniejszych średnicach zewnętrznych, ale o wysokości aż do 300 mm. Dzięki temu firma oferuje klientom szerszy asortyment ściernic monolitycznych, a więc nie wymagających klejenia, czy składania z dwóch lub kilku części. Ściernice takie stosowane są w operacji szlifowania bezkłowego w wielu branżach przemysłu.

Nowa linia produkcyjna wyposażona jest również w obrabiarki sterowane numerycznie do obróbki kształtu, najnowsze urządzenia do sprawdzania wytrzymałości i niewyważenia produkowanych ściernic.

Image
Image
Image
Image
Image